Два в одному? Чи окремо?Про зали для проведення свят

11.07.2017

Два в одному? Чи окремо?

Про зали для проведення свят.

Зруйную сьогодні міф, що розмір немає значення... Звичайно має, але в першу чергу - розмір Вашого весілля, а не закладу! Якщо запланована камерна вечірка на 30-40 чоловік, обирається невеличкий заклад, або його частина. Якщо ж гуляння суттєво більше - розглядаємо і більші приміщення.

Ціле чи частина?

Дуже часто, трапляється, що весілля - роблять у частині ресторації, інша половина функціонує у звичайному режимі. Таке можливо, коли питання у грошах, проте необхідно відразу ж роставити крапки над і, ї та дужки над й! Де починається зона Вашого комфорту і чи не заважатимуть Вам відпочиваючі, що можуть зазирнути на вогник.

Розташування:

Один чи два зали? Майже шекспірівське запитання!

З одного боку, дуже зручно коли гості і сидять і танцюють в одному приміщенні, всі на виду, можна контролювати процес, нічого Важливого не пропустиш. Завжди в зоні досяжності і тамада і музиканти, можна керувати процесом як Чапаєв.

Але й тут є мінуси:

Перший - елементарне бажання змінити обстановку, вийти на секунду на вулицю, затяті курці - з цигарками, любителі селфі - з молодятами. Окрім того, є проблема із обслуговуванням столів, адже коли гості підіймаються до танців - офіціанти проводять заміну тарілок, а оскільки всі на місці - у Вас завжди набереться суттєва групка «шлункоутробних» гостей, що не вилазитимуть з-за столу і не дадуть провести заміну. А це затримки в часі, який ой-як важливий на святі, вплив на роботу кухні та й взагалі незручність. Окрім того якими б сучасними кондиціонерами не був оснащений заклад - перебування у одному приміщенні великої групи людей, що займаються фізично-активними справами не залишається без підняття температури та специфічних запахів.

З іншого боку, наявність двох та більше локацій - теж не є панацеєю!

Адже Ваші гості будуть розмазані по ресторану... Частина вийшла запалити, інші на кенді-барі, треті - танцюють, є ще любителі пограти в карти, ну і ті - хто з-за столу встане тільки після того, як наїсть на суму свого подарунку молодятам! Тобто тепер, для того аби провести якийсь обряд або просто організувати спільний похід до столу, потрібно витратити суттєво більше зусиль!

Отже знову й знову нагадую - головне то планування. Кожне весілля - це особливий випадок. У Вас своя кількість гостей, дата та час, у Вас свої можливості щодо винаймання зали... Я зовсім не пропоную Вам панацею - а тільки обмальовую ті моменти, що можуть вплинути на якість Вашого заходу. Просто врахуйте всі ці показники - і Ви отримаєте те весілля яке хочете, оминувши слизькі зони!

Гарного Вам весільного свята.

З повагою Руслан Алексіюк.

м. Рівне, вул. Гагаріна 6
Всі права захищені 2017
Створено за допомогою Webnode Файли cookie
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати